Brikety dřevěné

 

 • Došlo vám již suché dřevo?
 • Nechcete topit mokrým dřevem?
 • Nakupte naše brikety z tvrdého dřeva.
 • Brikety jsou zcela suché, s nízkou popelnatostí a brikety máme trvale skladem!

Z čeho se naše brikety vyrábějí:Piliny a hobliny z pilařských provozů jsou bez jakýchkoliv chemických pojiv. Odběry pilin jsou realizovány pouze z provozů s prvotním pořezem dřeva, nikdy z nábytkářských provozů. Zpracovávaná surovina – piliny jsou zbaveny větších zbytků kůry a štěpků na vibračním sítu. Tak se docílí po slisování hladkého vzhledu brikety bez pórů, které by snižovaly výhřevnost.

Řadit podle 
Výrobce 

Nabízíme vám smrkové a borovicové  třísky pro
běžná cena 106,00 Kč

Cena 87,00 Kč

img


KOMINÍČEK - přípravek k odstraňovaní sazí z komínů
běžná cena 48,00 Kč

Cena 43,00 Kč

img


Brikety typu RUF-S jsou lisovány ze

Cena 47,50 KčBrikety typu RUF-S jsou lisovány ze

Cena 51,00 KčBrikety typu RUF-S jsou lisovány ze

Cena 4 888,00 KčBrikety typu RUF-S jsou lisovány ze

Cena 5 238,00 Kč  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 56,00 KčBrikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 60,00 Kč  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 5 269,00 Kč  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 5 619,00 Kč  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 5 763,00 Kč  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 6 113,00 Kč  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 56,00 Kč

img


  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 60,00 Kč

img


  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 5 434,00 Kč

img


  Brikety typu RUF-BD jsou lisovány z

Cena 5 784,00 Kč

img

Proč dát přednost našim briketám, proti supermarketu:

 • Supermarkety se na prodej briket nespecializují, proto výběru dodavatele nevěnují dostatečnou pozornost. NAVETA dodavatele pečlivě vybírá a výrobu kontroluje. U výrobce kontrolujeme jak kvalitu suroviny, tak kvalitu technologie a výrobu briket.
 • Pro supermarket je rozhodující nákupní cena, ne však kvalita. U NAVETY je na prvním místě kvalita, pak teprve nákupní cena.
 • Pro supermarkety je rozhodující okamžitý profit, tedy zisk z výrobku. Pro NAVETU je rozhodující dlouholetá spolupráce a spokojenost zákazníka. A to i při dosažení nižšího rabatu.
 • Brikety z NAVETY mají díky slisování vyšším tlakem a výběrem kvalitní suroviny delší dobu hoření. Naše brikety se nerozpadají ani před, ani po zapálení. Briketa po zahoření zvětší svůj objem cca o 50-100%, ale zůstane celistvá. V počátku hoří plamenem, pak plamen zhasne a briketa dále žhne. (Nekvalitní briketa se hned v první fázi hoření rozpadne a tím rychle vyhoří plamenem. Požadované teplo místo do obýváku, pošlete do komína.)

Odběr briket v NAVETA prodejně nebo doprava briket až k Vám:

 • Objednané výrobky si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně (GPS souřadnice: Loc: 50°47´24.061"N, 15°0´59.449"E). V ceně je nakládka vysokozdvižným vozíkem na váš vůz.
 • Pokud není doprava v ceně, je možno si ji dohodnout při objednání dle skutečných kilometrů i na větší vzdálenost.
 • 1-3t Vám dopravíme dodávkou (2 jízdy, tedy 2x 1,5t). Výhodou je nízká cena za kilometr, doprava zboží do méně přístupných míst, vratné palety si hned odvezeme-ušetříte zálohu na paletu, možnost dopravy i o víkendech. Nevýhodou je ruční skládání.
 • 3-4,5t Vám dopravíme autem s hydraulickým čelem (nosnost čela je 1,5t). Výhodou je rychlost vykládky na zpevněné povrchy paletovým vozíkem. Nevýhodou je nutnost zálohy na vratné palety. (Zpětné vyzvednutí vratných palet jsme schopni zajistit po dohodě.)
 • 4,5-15t Vám dopravíme autem s hydraulickou rukou. Výhodou je vysoká nosnost a možnost složení palet až 12m od vozu (např.za plot). Nevýhodou je vyšší cena dopravy a nutnost zálohy na vratné palety. (Zpětné vyzvednutí vratných palet jsme schopni zajistit po dohodě.)
MDEwOGQ5Yz