Pelety dřevěné

Úsporné a ekologicky šetrné palivo, nejen pro automatické kotle.

Námi prodávané pelety jsou pouze té nejvyšší kvality, tedy světlé,bez kůry a s certifikací kvality. Momentálně nabízíme pouze pelety firmy ROYAL PELLETS, která je v současnosti hodnocena, jako nejlepší výrobce na trhu. Kvalita je nejen zaručena, ale také našimi zákazníky odzkoušena.

 

Dřevní peletky se vyrábějí na protlačovacích matricových lisech pouze z čisté dřevní hmoty a splňují nejvyšší požadavky na kulturu a pohodlí vytápění objektů, při nákladech srovnatelných s ušlechtilými fosilními palivy a vysokým ekologickým efektem. Oproti briketám mají peletky výjimečně výhodné vlastnosti, zejména se hodí k automatickému plnění zásobníků paliv a malých topenišť, což brikety ani polínka neumožňují.

Námi nabízené pelety splňují nároky nejnáročnějších výrobců kotlů. Mají certifikaci kvality DIN 51731, DIN plus, ÖNORM M7135, CFCS 1004. Jejich kvalitu pravidelně kontrolujeme a prověřujeme.

Naše pelety máme trvale skladem. Proto nemusíte vytvářet vlastní skladovací prostory, my pelety skladujeme za vás a hlavně ve vhodných prostorech. Zboží vám můžeme dovážet i po jedné paletě. Nedělejte si z domu sklad.

Nabízíme vám rozvoz až domů autem s hydr.rukou (vhodné pro větší množství palet), rozvoz vozem s hydr.čelem (vhodné pro 3-5 palet) nebo dodávkou po jedné paletě (ruční skládání).

Díky rozvozu dodávkou jsme schopni zajet i do míst, kam se těžká technika nedostane. Lze proto říci, že zajedeme tam, kam vy zajedete svým osobním vozem. Navíc můžeme vykládat jak ze zadu, tak z boku.

Naše bezkůrové peletky poznáte na první pohled:

 • Na prvních dvou snímcích jsou vidět naše světlé-bezkůrové peletky.
 • Na třetím snímku je porovnání barev peletek našich a konkurenčních.
 • Na další čtyřech snímcích můžete vidět konkurenční tmavé peletky pr. 6 a 8 mm.

Řadit podle 
Výrobce 

KOMINÍČEK - přípravek k odstraňovaní sazí z komínů

Cena 48,00 Kč

img


  Peletky jsou granule průměru 6 mm a délky cca
běžná cena 110,00 Kč

Cena 105,00 Kč

img


Peletky jsou granule průměru 6 mm a délky cca 1-5
běžná cena 117,00 Kč

Cena 112,00 Kč

img


Peletky jsou granule průměru 6 mm a délky cca 1-5
běžná cena 7 700,00 Kč

Cena 7 350,00 Kč

img


Peletky jsou granule průměru 6 mm a délky cca 1-5
běžná cena 8 050,00 Kč

Cena 7 700,00 Kč

img

ROYAL PELLETS – Kvalita na prvním místě


S peletami „Royal Pellets“ máte jistotu, že dostáváte přísně kontrolované a vysoce hodnotné palivo, které zajišťuje optimální využití vašeho topného zařízení a nejlepší výhřevnost. Zamezíte tomu, aby pelety horší kvality negativně ovlivňovaly funkceschopnost vašeho topného zařízení a zatěžovaly životní prostředí.

 • 100 % smrkových pilin bez příměsi kůry   GARANTOVÁNO
 • vysoká hustota   GARANTOVÁNO
 • nízký obsah vody   GARANTOVÁNO
 • optimální délka pelet   GARANTOVÁNO
 • malý otěr, nízká prašnost   GARANTOVÁNO
 • hladký a neporušený povrch   GARANTOVÁNO

V ČR zatím neexistuje česká norma zabývající se požadavky na jakost dřevních pelet. Royal Pellets vyhovují nejvyšším požadavkům kvality dle ÖNORM (Rakousko) a DINplus (Německo) . V současné době vzniká evropská norma EU-Norm.

 

Jak správně skladovat pelety:

 • balení (pytel 15 kg) je odolné proti vzdušné vlhkosti
 • pelety mají velmi nízkou vlhkost, ale jsou nasáklivé a proto je chraňte před přímým kontaktem s vodou
NzcyZGF